HSCH. HVCH. SkVCH. SrbGrCH. ÖVCH Shamrock Golden Dancer "Mara"

Születési idő: 2009. 06. 03.

Tenyésztő:
Dr. Bárdossy Eszter

Közös tulajdonban Dr. Krausz Dórával

HD-A, ED-0/0, OCD-0
Gr-PRA1 & PRA2 mentes, GR-MD mentes

 

Pedigree

Meloak Dancing Storm "Storm" Ch Erinderry Just a Ticket from Bluewaters (JW)

Sh Ch Ir Sh Ch Gunhills Blue River

SH CH Sansue April Joker
Gunhills Betty
Ir Sh Ch Erinderry Firebird Ir Sh Ch Tyrol Evening Shadow
Galalith Charlie Girl
Sh Ch Gunhills Dancing Mandolin of Meloak (JW) Marjamez My Guy At Rossgilde Sh Ch Elswood The Highlander
Sh Ch Gaineda Imperial Ice
Gunhills Dancing Darby Ch Sansue Golden Ruler
Gunhills Darby
Shamrock Diamond Symphony "Dana" NUCh, SUCh Dewmist Silkventure Ch
Cheer's Way of the World
Ch Shanlimore
Baronet
Cheer's Nathalie
Ch
Styal Silksilla
Ch Remington Rory
Styal Scottish Symphonia
Dewmist Diamonds Are Forever  Ch
Telkaro Diamond Dust
Ch.
Erinderry Diamond Edge of Glenavis
Colbar Royal Secret with Telkaro
Dewmist Diamantina NUCh.
Marjamez Masterpiece
 Dewmist Dark'n Divine
  


Eredmények:

sor
sor
2017.10.01 Tulln CACIB Veteran Winner, Veteran R.BIS
. /Claudia Brechtold (Ö)/  
2017.09.30 Tulln CACIB Veteran Winner
. /Henric Fryckstrand (Se)/  
2017.09.29 Grafenegg klubkiállítás Veteran Winner
. Sjoers Jobse (Se)/  
2017.09.17 GRK Klubkiállítás Veteran Winner, Veteran BIS
. /Freda Garget (UK)/  
2017.09.023 Melenci CAC CAC
. /Sanja Momcilovic (Srb)/  
2017.09.02 Obrenovac CACIB CAC, CACIB, BOB, BOG3
. /Dragana Vlahovic (Srb)/  
2017.08.20 Bratislava CACIB Veteran Winner, BOS
. /Dolejsova Olga (Cz)/  
2017.08.19 Bratislava CACIB Veteran Winner
. /Frncova Lenka (Sk)/  
2017.07.16 Szombathely CACIB Veteran Winner, BOB
. /Maite Gonzalbo Lorenzo (E)/  
2017.07.15 Szombathely CAC Veteran Winner
. /Dr. Tesics György/  
2017.06.11 Székesfehérvár CACIB Veteran Winner
. /Dr Marta Sipos (Rs)/  
2017.06.10 Székesfehérvár CACIB Veteran Winner, Veteran BIS
. /Jana Janek (SK)/  
2017.06.04 Nitra Derby CACIB Veteran Winner, Cruft's kval.
. /Beke Judit (H)/  
2017.05.04 GRK Speciál CAC- Halászi Kitűnő 4
. /Dawn Rose (Uk)/  
2016.09.18 GRK Klubkiállítás - Fehérvárcsurgó Ch.R.CAC
. /Agneta Cardell (S)/  
2016.05.27 GRK Special CAC - Halászi Ch.CAC
. /Bruno Facq (Fr)/  
2015.10.19. GRK Klubkiállítás - Fehérvárcsurgó Ch.CAC
. /Antonio Lopez Noguera (Es)/  
2015.06.21. Székesfehérvár CACIB Ch.CAC
. /Dr Sipos Márta (Rs)/  
2015.06.20. Székesfehérvár CACIB Ch.CAC
. /Dr Ümit Özkanal (Tr)/  
2015.05.01 Budapest GRK Special CAC Ch.CAC
. /Claudia Brechtold (A)/  
2013.06.16. Székesfehérvár CACIB Ch.CAC
. /Jana Janek (SK)/  
2013.06.15. Székesfehérvár CACIB Ch.CAC, CACIB, BOS
. /Tarján Annamária/  
2013.04.06 Pápa CAC CAC
. /Korózs András/  
2012.10.14 Dunaújváros CAC CAC
. /Bauman Anita/  
2012.09.09 Székesfehérvár CACIB Res.CAC
. /Jana Janekova (Sk)/  
HUNGARIAN SHOW CHAMPION
2012.08.12. Esztergom CAC CAC
. /Jana Janekova (Sk)/  
2011.08.28. Debrecen CACIB CAC, Res.CACIB
. /Carol Wright (AUS)/  
2011.08.27. Debrecen CACIB CAC, CACIB, BOB, BOG
. /Morag Conolly (IRL)/ Best in Show 7.
2011.06.26. Szigetvár CAC CAC
. /Korózs András/  
2011.05.29. Székesfehévár CACIB CAC
. /Erdős László/  
2011.05.28. Székesfehérvár CACIB CAC
. /Gyárfás Marianne/  
2011.04.25. Szilvásvárad CACIB CAC
. /George Hennessy (GB)/  
2011.04.24. HRK Klubkiállítás Res.CAC
. /Línne Hennessy (GB)/  
2010.11.20. Zágráb CACIB Fiatal osztály győztes
. /Davor Javor/  
2010.09.11. Sarlóspuszta - HRK Speciál Show HPJ, Best Junior, Junior BIS!
. /Dr. Szilágyi Judit/  
2010.06.24. Herning - World Dog Show Kitűnő, 10es szűkítésben
. /(Claudio de Giuliani (IT)/  
2010.06.13. HRK - Tenyészszemle , Gyúró Tenyészthető
  /(Gyárfás Marianne)/  
2010.06.07. Székesfehérvár CAC Kitűnő 3.
  /(Gyárfás Marianne)/  
sor
sor
2010.05.23. Komárom CACIB Kitűnő, 6os szűkítésben
  /(Louis Catalan (P))/  
2010.05.07. Dortmund - VDH Europasieger Kitűnő 3.
  /(Kari Jarvinen (Fin)/  
2010.04.04. Miskolc CACIB Kitűnő
  /(Pietro Marino (IT)/  
2010.04.03. Miskolc CACIB Kitűnő 3.
  /(Korózs András)/  
sor
 
 

Munka Eredmények:

     
sor
2014.02.28. Lovasberény - Nehezített vércsapaverseny 3.hely III.díjban
  ()  
2011.10.08. Sárszentmihály  - VAV Megfelelt
  ()  
2010.06.13. HRK - Képességvizsga, Gyúró Megfelelt
  (Erdős László, Erdősné Szabó Katalin)